ورود

سوالات متداول شما در مشاوره :


🔸🔹سوال کاربر عزیز🔹🔸

درود به فراسوي بينهايت و اساتيد من بانويي 45ساله هستم و دو فرزند دختر و پسر دانشجو دارم و با هزاران اميد ازدواج کردم و متاسفانه زندگي خوبي ندارم همسرم از همون اول زندگيمون وجدان کاري بالايي داشتن و دارن ولي براي زندگي بي مسوليت ، من و بچه ها رو به امان خدا ول مي کرد حتي از ما جلوي ديگران صاحب در نمي اومد بسيار هم خاله زنک رفتار مي کنه و تمام مسايل امور زندگي رو به راحتي جلوي ديگران بازگو مي کنه و بسيار کهنه پرست هستن که اين مورد ضربه بدي به روحيه من وارده کرده از همه بدتر ايشون براي هر موضوع کوچکي پيش دعا نويس ميره اين موضوع هم وحشتناک ترين صدمه ها رو به من و زندگيم زده يعني شما باور نمی کنيد در هر شهري دعانويس باشه اين آقا ندونه وپيشش نره خلاصه بدبخت شدم از نظر خرجي دادن هم خسيس هستن يه بار براي رضاي خدا نشده که خريد کنه هي تو سرمون نزنه که من با اين قيمتا خريد کردم ديگه حالم از زندگي و خودم بهم مي خوره خسته شدم توان و قدرت زندگي ندارم بسيار غمگينم به زور نفس ميکشم هيچ انگيزه اي ندارم شبها از ترس مرگ عزيزانم و ترس از ماورا حيوانات و حتي  ترس از تاريکي هم اذیت می شوم من آدمي بودم آرام و خيلي باسليقه و خانه دار زندگي رو دوست داشتم

🔹🔻پاسخ مشاور:🔻🔹

دوست خوب فراسوی بی نهایت سلام
بانوی گرامی با مواردی که از همسرتان  عنوان کردید به نظر می رسد ایشان مشکلات ریشه ای و مختلفی دارد که برخی حتی ریشه در دوران کودکی ایشان دارد و این مشکل همسرتان باید توسط مشاوری در چندین جلسه بررسی شده و کمک های لازم به ایشان انجام شود. اما شما و فرزندانتان که درگیر این زندگی هستید چه باید بکنید شما بعنوان مادر خانواده و ستون اصلی زندگی مخصوصا برای فرزندانتان می توانید دو نوع شیوه برخورد در پیش بگیرید. نوع اول یا انتخاب اول اینکه با هر رفتار همسرتان و با هر حرف و حرکتی از طرف ایشان در هم بریزید و بی انگیزه شوید و افسردگی کنید و روزگار و زندگی را سیاه تر و تلخ تر از اینی که هست برای بچه هایتان بنمایانید یا اینکه نه، انتخاب دیگری داشته باشید مادری محکم و قابل تکیه برای فرزندانتان باشید و برای خودتان هم زندگی شادتری بیافرینید.طی این مدت و زندگی چند ساله اطرافیان به اندازه کافی فرصت شناخت شما و همسرتان را داشته اند پس قضاوت آنها بر اساس گفته های همسرتان را از دغدغه های خودتان خارج کنید و به برخی رفتارهای همسرتان که آزارتان می دهد بی توجه باشید.مدتی بکوشید به صورت موازی با همسرتان زندگی کنید یعنی نسبت به رفتارهایش و گفته هایش بی توجه و خنثی باشید و فقط مدیریت هیجانی و رفتاری خود را در دست داشته باشید.مثلا در مقابل منت زدن در قبال خرید چیزی وارد بحث نشوید و فقط آرامش خود را حفظ کنید و لبخند بزنید همیشه با خودتان این جمله را تکرار کنید " من خودم مهمتر هستم؛ زندگی خودم مهمتر است" . اینگونه شما با کنترل زندگی و آرامش خود نوع زندگی خود و فرزندانتان را تعیین می کنید حتی در مواقعی که پدر با رفتاری یا حرفی، آگاهانه یا نا آگاهانه در پی تخریب این آرامش باشد موفق نمی شود.

 

مشاوره زندگی
شما می توانید سوال خود را جهت اخذ مشاوره در فرم زیر ارسال فرمائید. نوشتن ایمیل الزامی می باشد. در صورت تمایل سایر مشخصات خود را نیز تکمیل نمایید.
مشاوره
نام:
شماره تماس:
ایمیل:
سوال مشاوره ای:


مشاوره حضوری
شما می توانید جهت مشاوره حضوری با فراسوی بینهایت تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر تمایل خود جهت مشاوره حضوری را اعلام کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.
مشاوره
نام:
شماره تماس:
ایمیل:
سوال مشاوره ای:
فردای زیبای من... جایی ست که باید آنرا ساخت آنقدر باید بزرگ شد که جهان در زیر پایمان کوچک شود. حق ما بینهایت شدن است. "شروعی تا بینهایت شدن" به بلندای فکرت پرواز خواهی کرد.. سخت کوشی کلید موفقیت است، موفقیت های بزرگ نه با زور و قدرت ، بلکه با مداوامت و پشتکار حاصل می شود.