ورود

سوالات متداول شما در مشاوره :

🔸🔹سوال کاربر عزیز🔹🔸

 

من سی ویک سالم هست فوق لیسانس مدیریت دارم تا حالا موفق نشدم تو هیچ ازمون استخدام دولتی قبول شم خیلی برا درس خوندن زحمت کشیدم ولی الان احساس  شکست میکنم

میخوام اگه بشه یه کاری رو خودم شروع کنم ولی متاسفانه نمی دونم از کجا شروع کنم از کجا اطلاعات به دست بیارم وا صلا سراغ چه کاری برم ؟؟؟

 

🔹🔻پاسخ مشاور :🔻🔹

 

دوست عزیز فراسوی بی نهایتی سلام

 

به یاد داشته باشید که تحصیل فقط برای استخدام نبوده و می تواند با افزایش دانش و مهارت ها به شما کمک کند تا برای خودتان مسیری را شروع نمائید. زندگی بزرگان موفق را اگر بررسی نمائید متوجه می شوید که شروع فعالیت های آنان از یک گام کوچک  بوده است.بیاد داشته باشید که پرواز را با پرواز یاد نمی گیرند. انسان های موفق کسانی بودند که انتظاری به استخدام نداشتند .بلکه خواسته اند که کاری را خود شروع نمایند. رشته تحصیلی شما می تواند برای شروع یک کسب و کار موفق کمک خوبی باشد. می توانید در زمینه هائی که علاقه دارید فرصت های کارآفرینی را کشف نموده و پیگیر شروع آن باشید. البته در این مسیر از اساتید و مشاورین خبره هم می توانید کمک بگیرید. موفق باشید

 

دکتر مجید باقرزاده خواجه

مشاور کارآفرینی

مشاوره کسب و کار
شما می توانید سوال خود را جهت اخذ مشاوره در فرم زیر ارسال فرمائید. نوشتن ایمیل الزامی می باشد. در صورت تمایل سایر مشخصات خود را نیز تکمیل نمایید.
مشاوره
نام:
شماره تماس:
ایمیل:
سوال مشاوره ای:


مشاوره حضوری
شما می توانید جهت مشاوره حضوری با فراسوی بینهایت تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر تمایل خود جهت مشاوره حضوری را اعلام کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.
مشاوره
نام:
شماره تماس:
ایمیل:
سوال مشاوره ای:
فردای زیبای من... جایی ست که باید آنرا ساخت آنقدر باید بزرگ شد که جهان در زیر پایمان کوچک شود. حق ما بینهایت شدن است. "شروعی تا بینهایت شدن" به بلندای فکرت پرواز خواهی کرد.. سخت کوشی کلید موفقیت است، موفقیت های بزرگ نه با زور و قدرت ، بلکه با مداوامت و پشتکار حاصل می شود.